Technika

Snažíme se neustále sledovat vývoj v oboru čištění a používat tak nejmodernější techniku, kterou nám současný trh nabízí. Čištění provádíme profesionálními přístroji a přípravky značky Tennant, Eureka a Karcher, které jsou pro nás díky své výkonnosti zárukou kvalitně odvedené práce.

 

Naše čističe a extraktory:

 

Tennant E5

Nepřekonatelný čisticí výkon dosahuje dokonalým obráceně vzorovaným kartáčem s dvojitým střapcem se strukturou cik cak. Kartáč má dvojité čisticí štětiny pro dosažení dvojnásobného čisticího účinku. Dvěma rozstřikovací tryskami, které rozstřikují čisticí roztok přímo na čištěný povrch překrývajícím se způsobem, aby se zajistila rovnoměrná vlhkost pro dosažení úplného a spolehlivého vyčištění po celé čištěné ploše. Dále optimalizovaným vysavačem, který odstraňuje více nečistot a tím zvyšuje čisticí výkon.
Kompaktní a snadno manipulovatelné provedení zvyšuje produktivitu a čisticí výkon v těsných nebo stísněných oblastech.
Tichý provoz – test podle norem uznávaných OSHA (Agentura zaměstnaneckých jistot a zdraví) udává hlučnost 69 dBa, což znamená možnost čištění bez rušivého hluku během pracovní doby a to i v prostředí citlivém na nadměrný hluk.
Vyjímatelné hygienické nádrže lze snadno a zcela vyčistit a tím přispívají ke zlepšení zdraví v okolí.

Karcher Puzzi 100 Super

Stroj je určený především k čištění a údržbě menšíchstředních ploch. Je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami a jedním pístovým čerpadlem s výkonem 1 l vody za minutu. Zaručuje o 63% rychlejší schnutí díky výkonné sací turbíně (1250 w).

 

Karcher vysavač A 2004

Vysoce výkonný stroj pro mokré, suché i průmyslové vysávání.